RF1S70N06SM
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
RF1S70N06SM
JLCPCB Part #
C3281673
Package
TO-263AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 14mΩ@10V 150W 4V 60V 70A N-Channel TO-263AB MOSFETs