RB751S40
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
RB751S40
JLCPCB Part #
C232845
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 30mA 370mV@1mA 40V 500mA 500nA@30V SOD-523F Schottky Diodes ROHS