RB520S30T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
RB520S30T1G
JLCPCB Part #
C154821
Package
SOD-523
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1uA@10V 200mA 30V 600mA 600mV@200mA SOD-523 Schottky Diodes ROHS