P6KE36ARLG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
P6KE36ARLG
JLCPCB Part #
C185061
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 13.2A 30.8V 36V 45.7V 5uA 600W TVS Unidirectional 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS