P6KE22CARL
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
P6KE22CARL
Description
-55℃~+175℃ 18.8V 20A 22V 30.6V 5uA 600W Bidirectional TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS