NZQA5V6AXV5T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NZQA5V6AXV5T1G
JLCPCB Part #
C74823
Package
SOT-553
Description
-55℃~+150℃ 1.6A@8/20us 13V 13pF 1uA 20W 3V 5.6V ESD Four channels IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-553 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS