NZD7V5MUT5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NZD7V5MUT5G
JLCPCB Part #
C3740836
Package
X3DFN2(0.3x0.6)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 30Ω 500nA@4V 60Ω 7.13V~7.88V 7.5V X3DFN2(0.3x0.6) Zener Diodes ROHS