NZD2V2MUT5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NZD2V2MUT5G
JLCPCB Part #
C3764741
Package
X3DFN2(0.3x0.6)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 1kΩ 2.08V~2.3V 2.2V 200mW 50uA@1V X3DFN2(0.3x0.6) Zener Diodes ROHS