NZ9F6V8T5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NZ9F6V8T5G
JLCPCB Part #
C184406
Package
SOD-923
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 250mW 40Ω 500nA 6.46V~7.14V 6.8V 60Ω SOD-923 Zener Diodes ROHS