NZ9F20VT5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NZ9F20VT5G
JLCPCB Part #
C896526
Package
SOD-923
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@15.4V 100Ω 19V~21V 20V 250mW 55Ω SOD-923 Zener Diodes ROHS