NVTYS010N06CLTWG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NVTYS010N06CLTWG
JLCPCB Part #
C3278364
Package
LFPAK-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 13nC@10V 2V 47W 51A 60V 6pF 9.8mΩ@10V 910pF N-Channel LFPAK-8 MOSFETs ROHS