NVTYS010N04CTWG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NVTYS010N04CTWG
JLCPCB Part #
C3278365
Package
LFPAK-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 12mΩ@10V 3.5V 32W 38A 40V 492pF 7nC@10V 8pF N-Channel LFPAK-8 MOSFETs ROHS