NVTFS4C10NTAG
MFR.Part #
NVTFS4C10NTAG
JLCPCB Part #
C606310
Package
WDFN-8(3.3x3.3)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 15.3A、47A 163pF 19.3nC@10V 2.2V 30V 3W、28W 7.4mΩ@10V WDFN-8(3.3x3.3) MOSFETs ROHS