NVMFS5H600NLT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NVMFS5H600NLT1G
JLCPCB Part #
C900459
Package
DFN-5(5.9x4.9)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.1mΩ@10V 160W 250A 2V 30pF 40nC@4.5V 6.68nF 60V DFN-5(5.9x4.9) MOSFETs ROHS