NVMFD024N06CT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NVMFD024N06CT1G
JLCPCB Part #
C900371
Package
DFN-8(4.9x5.9)
Description
-55℃~+175℃ 18.8mΩ@10V 2 N-Channel 24A 28W 333pF 4V 5.05pF 5.7nC@10V 60V DFN-8(4.9x5.9) MOSFETs ROHS