NVHL110N65S3HF
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NVHL110N65S3HF
JLCPCB Part #
C3281055
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110mΩ@10V 2.753nF 240W 30A 58nC@10V 5V 650V 94pF N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS