NVHL095N65S3HF
MFR.Part #
NVHL095N65S3HF
JLCPCB Part #
C3281056
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 107pF 3.105nF 36A 50W 5V 650V 66nC@10V 95mΩ@10V N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS