NTST30120CTG
MFR.Part #
NTST30120CTG
JLCPCB Part #
C897193
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 120V 15A 16uA@90V 900mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS