NTST20U100CTG
MFR.Part #
NTST20U100CTG
JLCPCB Part #
C897192
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 17uA@70V 650mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS