NTSJ20100CTG
MFR.Part #
NTSJ20100CTG
JLCPCB Part #
C3759474
Package
TO-220-2
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 800uA@100V 830mV@10A TO-220-2 Schottky Diodes ROHS