NTSB40200CTT4G
MFR.Part #
NTSB40200CTT4G
JLCPCB Part #
C898813
Package
D2PAK-3
Description
1 Pair Common Cathode 200V 20A 3uA@180V 840mV@20A D2PAK-3 Schottky Diodes ROHS