NTSB40100CT-1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTSB40100CT-1G
JLCPCB Part #
C897189
Package
I2PAK
Description
1 Pair Common Cathode 100V 20A 20uA@100V 710mV@20A I2PAK Schottky Diodes ROHS