NTSB20100CTG
MFR.Part #
NTSB20100CTG
JLCPCB Part #
C146732
Package
TO-263-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 150A 20A 680mV@10A 800uA@100V TO-263-2 Schottky Diodes ROHS