NTS12120MFST3G
MFR.Part #
NTS12120MFST3G
JLCPCB Part #
C893900
Package
SO-8FL
Description
1 Independent 120V 12A 14.5uA@120V 630mV@12A SO-8FL Schottky Diodes ROHS