NTS10100MFST1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTS10100MFST1G
JLCPCB Part #
C900322
Package
DFN-5(5x6)
Description
1 Independent 100V 10A 15uA@100V 620mV@10A DFN-5(5x6) Schottky Diodes