NTMYS021N06CLTWG
MFR.Part #
NTMYS021N06CLTWG
JLCPCB Part #
C894068
Package
LFPAK-4(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2V 2.5nC@4.5V 210pF 21mΩ@10V 27A 28W 410pF 60V 7pF N-Channel LFPAK-4(5x6) MOSFETs ROHS