NTMT125N65S3H
MFR.Part #
NTMT125N65S3H
JLCPCB Part #
C2902177
Package
TDFN-4(8x8)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125mΩ@10V 2.2nF 20W 24A 44nC@10V 4V 650V N-Channel TDFN-4(8x8) MOSFETs ROHS