NTMT090N65S3HF
MFR.Part #
NTMT090N65S3HF
JLCPCB Part #
C2902093
Package
PQFN-4(8x8)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.93nF 272W 36A 5V 650V 66nC@10V 90mΩ@10V N-Channel PQFN-4(8x8) MOSFETs ROHS