NTMFS23D9N06HLT1G
MFR.Part #
NTMFS23D9N06HLT1G
JLCPCB Part #
C900267
Package
DFN-5(5.9x4.9)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.2V 2.75nC@4.5V 20mΩ@10V 28.8W 3.8pF 340pF 60V 8.1A、23A DFN-5(5.9x4.9) MOSFETs ROHS