NTMFD024N06CT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTMFD024N06CT1G
JLCPCB Part #
C900243
Package
SO-8-FL-5.9mm
Description
-55℃~+175℃ 18.8mΩ@10V 2 N-Channel 24A 28W 333pF 4V 5.05pF 5.7nC@10V 60V SO-8-FL-5.9mm MOSFETs ROHS