NTD600N80S3Z
MFR.Part #
NTD600N80S3Z
JLCPCB Part #
C2902166
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10W 12pF 15.5nC@10V 3.8V 600mΩ@10V 725pF 800V 8A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS