NTD360N80S3Z
MFR.Part #
NTD360N80S3Z
JLCPCB Part #
C887706
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.143nF 13A 25.3nC@10V 3.8V 360mΩ@10V 800V 96W TO-252 MOSFETs ROHS