NTD360N65S3H
MFR.Part #
NTD360N65S3H
JLCPCB Part #
C2902165
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10A 17.5nC@10V 360mΩ@10V 4V 650V 88W 916pF N-Channel DPAK MOSFETs ROHS