NTD30N02T4G
MFR.Part #
NTD30N02T4G
JLCPCB Part #
C3288366
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 14.5mΩ@10V 175pF 1nF 20nC@4.5V 24V 30A 3V 75W N-Channel DPAK MOSFETs ROHS