NTD250N65S3H
MFR.Part #
NTD250N65S3H
JLCPCB Part #
C2902164
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.261nF 106W 13A 24nC@10V 250mΩ@10V 4V 650V N-Channel DPAK MOSFETs ROHS