NTD24N06LT4G
MFR.Part #
NTD24N06LT4G
JLCPCB Part #
C3288372
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 1.14nF@25V 1.36W、62.5W 24A 2V@250uA 32nC@5V 45mΩ@10A,5V 60V DPAK MOSFETs ROHS