NTD24N06LT4
MFR.Part #
NTD24N06LT4
JLCPCB Part #
C3277860
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.14nF 115pF 1V 24A 32nC@5V 360pF 60V 62.5W 900mΩ@5V N-Channel DPAK MOSFETs