NTD20N03L27T4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTD20N03L27T4G
JLCPCB Part #
C99685
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.26nF 1.75W、74W 18.9nC@10V 20A 27mΩ@5V 30V TO-252-2(DPAK) MOSFETs ROHS