NTD15N06LT4G
MFR.Part #
NTD15N06LT4G
JLCPCB Part #
C3288368
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100mΩ@5V 150pF 15A 20nC@5V 2V 440pF 48W 60V 70pF N-Channel DPAK MOSFETs ROHS