NTBL095N65S3H
MFR.Part #
NTBL095N65S3H
JLCPCB Part #
C3288438
Package
HPSOF-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.833nF 20W 30A 43pF 4V 58nC@10V 650V 95mΩ@10V N-Channel HPSOF-8 MOSFETs ROHS