NTBGS004N10G
MFR.Part #
NTBGS004N10G
JLCPCB Part #
C2902162
Package
TO-263-7
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.17nF 100V 12.1nF 165pF 178nC@10V 203A 340W 4.1mΩ@10V 4V N-Channel TO-263-7 MOSFETs ROHS