NTBG020N120SC1
MFR.Part #
NTBG020N120SC1
JLCPCB Part #
C604394
Package
TO-263-7
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2kV 2.943nF 20mΩ@20V 24pF 3.7W、468W 4.3V 8.6A、98A TO-263-7 MOSFETs ROHS