NTB45N06T4G
MFR.Part #
NTB45N06T4G
JLCPCB Part #
C145523
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 125W 26mΩ@10V 45A 46nC@10V 4V 60V N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS