NTB45N06T4
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTB45N06T4
JLCPCB Part #
C3288091
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.725nF 106nC@10V 125W 160pF 26mΩ@10V 45A 485pF 4V 60V N-Channel D2PAK MOSFETs