NTB190N65S3HF
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTB190N65S3HF
JLCPCB Part #
C604393
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.61nF 162W 190mΩ@10V 20A 34nC@10V 5V 650V TO-263 MOSFETs ROHS