NSVT65011MW6T1G
MFR.Part #
NSVT65011MW6T1G
JLCPCB Part #
C604389
Package
SOT-363
Description
-55℃~+150℃ 100MHz 100mA 15nA 2 NPN 200 380mW 65V 6V NPN SOT-363 Bipolar (BJT) ROHS