NSVT45010MW6T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NSVT45010MW6T1G
JLCPCB Part #
C893988
Package
SC-88-6
Description
-55℃~+150℃ 100MHz 100mA 15nA 220 380mW 45V 650mV PNP SC-88-6 Bipolar (BJT) ROHS