NSVT30010MXV6T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NSVT30010MXV6T1G
JLCPCB Part #
C895152
Package
SOT-563
Description
-55℃~+150℃ 100MHz 100mA 15nA 2 PNP 270 300mV 30V 500mW 5V PNP SOT-563 Bipolar (BJT) ROHS