NSVD350HT1G
MFR.Part #
NSVD350HT1G
JLCPCB Part #
C889812
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@100mA 150nA@300V 200mA 350V 55ns Independent SOD-323 Switching Diodes ROHS