NSVBCW32LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NSVBCW32LT1G
JLCPCB Part #
C889807
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 100mA 100nA 200 225mW 250mV 32V NPN SOT-23 Bipolar (BJT) ROHS